31.10.2022
19:05

На початку повномасштабної війни Богуслаєв перешкоджав ЗСУ користуватись гелікоптерами – генпрокурор

На початку широкомасштабного вторгнення Росії президент підприємства «Мотор Січ» В’ячеслав Богуслаєв перешкоджав льочикам ЗСУ користуватись гелікоптерами.

Про це в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна» заявив генеральний прокурор Андрій Костін.

«Слідство володіє інформацією, що президент «Мотор Січі» на початку повномасштабної війни після відповідного звернення українських військових наказував співробітникам підприємства приховати документи від гелікоптерів, аби українські сили оборони не могли скористатись технікою. Мовляв, українські пілоти не сядуть за штурвал гелікоптера без спеціальних формулярів. Але і це ще не все! Після того, як українські військові звернулись по гелікоптери, президент «Мотор Січі» віддав наказ розукомплектувати техніку. Просто зняти з гелікоптерів лопаті», – зазначив Костін.

Нагадаємо, 22 жовтня В’ячеслава Богуслаєва затримали співробітники СБУ через незаконне постачання з боку «Мотор Січ» товарів військового призначення для російської штурмової авіації.

24 жовтня Служба безпеки України опублікувала аудіозаписи телефонних розмов Богуслаєва, «які підтверджують його співробітництво з ворогом». У СБУ також зазначили, що Богуслаєв виправдовував напад Росії і висловлював сподівання, що російський президент Володимир Путін не зупинить наступ своїх військ, розмірковував про «нацистів» в Україні.

Суд обрав для президента корпорації «Мотор Січ» запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на два місяці.

Затриманого та підозрюваного в держзраді президента промислового гіганта "Мотор Січ" В'ячеслава Богуслаєва можуть обміняти на українських військовополонених, яких утримують російські окупанти.

У центрі уваги