31.10.2022
17:44

Передасть в прифронтові райони: заступник керівника ОП пообіцяв більше не їздити на гуманітарних автомобілях

Заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко заявив, що більше не буде використовувати Chevrolet Tahoe, яке було надано Україні для гуманітарних цілей.  

Автомобіль повинні передати у прифронтові райони за призначенням, написав Тимошенко в Telegram.

"Автомобіль використовувався як службове авто. Без приховувань, перебуваючи на балансі Державного Управління Справами. За останні місяці проїхав на цьому автомобілі близько 40 000 км в робочих поїздках по всій Україні. Надалі користуватись цим авто не буду. Звернувся щодо передачі його в один із прифронтових регіонів, де він буде використовуватися в гуманітарних цілях. Проконтролюю, щоб авто передали найближчими днями", - заявив посадовець.

Раніше журналісти з'ясували, що заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко використовує в якості службового автомобіль, який американська компанія General Motors передала Україні для гуманітарних цілей і вивезення людей з зони бойових дій. 

американська компанія General Motors відповіла на заклик української влади і передала Україні 50 нових Chevrolet Tahoe, які мали б використовуватися для гуманітарних цілей та вивозити людей з зони бойових дій.

Виявилося, що в подальшому ці автомобілі були розподілені між різними установами і щонайменше один позашляховик опинився в користуванні Державного управління справами, яке, в свою чергу, опікується Офісом Президента України. 

 

У центрі уваги