25.10.2022
15:50

Чи є проблеми з забезпеченням українських захисників зимовим одягом: в Раді відповіли

Україна абсолютно здатна забезпечити всіх своїх військовослужбовців зимовим одягом.

Про це під час брифінгу 25 жовтня заявив член парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський.

"Буквально минулого тижня у нас відбулося засідання комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки. На засіданні був присутній заступник міністра оборони, відповідальний за речове забезпечення Збройних сил України. Учора ми спілкувалися з ним в індивідуальному порядку з цього питання. Станом на вчора, станом на сьогодні жодних проблем із забезпеченням військовослужбовців зимовим одягом немає. Більше того, воно вже вирішене: є надлишки військового зимового одягу, які постачаються на склади", - сказав він.

Стосовно необхідного озброєння Веніславський зазначив, що є деякі проблеми з боєприпасами, які старого радянського зразка 152 калібру.

"Ми над цим працюємо, але у зв'язку з війною міжнародний ринок цих боєприпасів уже вичерпаний. Така є проблема для артилерії. Інших проблем із забезпеченням ЗСУ, інших складових сектору безпеки та оборони ні обмундируванням, ні військовою технікою, ні боєприпасами немає", - уточнив парламентарій.

Нагадаємо, Німеччина передала Збройним силам України нову партію озброєння, пакети зимового одягу та обладнання для військових.

У центрі уваги