23.10.2022
15:19

Росіяни готують провокацію у Мелітополі - Федоров

Окупанти в Мелітополі готуються застосувати один з улюблених методів – створити провокацію та звинуватити українську сторону.

Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров в ефірі Національного телемарафону, передає Центр журналістських розслідувань.

Сьогодні на 16.00 годину окупанти закликали місцевих жителів зібратися на центральній площі й мають намір влаштувати провокацію, щоб звинуватити у цьому ЗСУ.

«Сьогодні, 23 жовтня, Мелітополь відзначає День визволення міста від фашистських загарбників. Кожного року в цю дати ми шанували наших ветеранів, але сьогодні окупанти намагаються зробити провокацію в місті», - зазначив Іван Федоров.

За словами мера, цивільне населення є завжди пріоритетом для української сторони, тому ніхто не збирається піддавати життя людей небезпеці. Містян закликали не піддаватися на провокації та уникати місць масового скупчення.

Нагадаємо, у Мелітополі окупанти можуть зірвати початок опалювального сезону. Усе через постійні перебої з електрикою, що тягне за собою проблеми із водопостачанням і зв'язком.

У центрі уваги