20.10.2022
12:09

У Раді закликали українців не вмикати обігрівачі протягом наступних двох днів: яка причина

Громадян України закликали уникнути вмикання електрообігрівачів протягом наступних двох днів незважаючи на похолодання. Очікується, що після цього періоду наступить потепління.

Про це заявив в ефірі національного телемарафону народний депутат від фракції "Слуга народу" Андрій Герус.

"Сьогодні різко впала температура й завтра може бути перший мороз в цьому сезоні, це вночі. Принаймні в Києві температура може опуститися нижче 0. Тут важливо ці два дні пережити без включення приладів, які дають електроопалення. Ліпше тепліше вдягнутися й намагатися не використовувати електроопалення в квартирах та будинках", - заявив Герус.

За словами Геруса, вже через два дні в Україні знову наступить потепління, у зв'язку з чим ситуація може бути легшою.

Водночас нардеп зауважив, що віялові відключення можливі й надалі, якщо українці не мінімізують споживання електроенергії.

"Якщо говорити про те, чи варто готуватись до віялових відключень, я вважаю, що так. Треба бути готовий до того, що по 3-4 години на добу може не бути електроенергії. Однак, знову ж таки, якщо населення добровільно економить електроенергію протягом ранку й вечора, а також по максимуму намагається перенести споживання на ніч, то можна буде мінімізувати необхідність відключень електроенергії", - відзначив Герус.

Нагадаємо, заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко закликав українців готуватися до відключень води та світла по всій території держави.

У центрі уваги