16.10.2022
17:09

ЗСУ: "бойові успіхи" росіян на Лиманському та Бахмутському напрямках - це дезінформація

Російсько-окупаційні війська, розповідаючи про "бойові успіхи" на Лиманському та Бахмутському напрямках, здійснюють інформаційний та психологічний тиск.

Про це в ефірі національного телемарафону повідомив речник Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий.

"Вже декілька днів поспіль російські війська намагаються взяти Бахмут. Це для них така "Брестська фортеця". Вони вже кілька днів поспіль проводять свою інформаційну операцію про те, що вже ряд населених пунктів біля Бахмуту "вже взяті" – це не відповідає дійсності. Там ідуть дуже важкі бойові дії, противник зосередив там найпотужніші свої сили. Проте Сили оборони України тримають там удар і не дають пройти далі", - запевнив речник.

За його словами, інформація про "контрнаступ" росіян на Лиман також не відповідає дійсності. Хоча ворог намагається показати протилежне.

"Насправді вони будують оборонні позиції в районі Кремінної, Сватового. Більше того, вони у своїх пабліках вихваляються, що будують так звану "лінію путіна", зняли з квадрокоптера, з кількох позицій, розкадровано. Мовляв, що вони готові не пропускати українську армію, і ні кроку назад. І я думаю, що це теж елемент інформаційного впливу на нас. Але наші штаби врахують всю оперативну інформацію при плануванні наступних дій. Не думаю, що противник переграє нас на цьому напрямку", - заявив Череватий.

Нагадаємо, 15 жовтня Збройні сили України відбили атаки ворога, який намагається наступати на Краматорському, Бахмутському та Авдіївському напрямках.

У центрі уваги