16.10.2022
12:09

Під Миколаєвом через брак антибіотиків і медикаментів окупантам доводиться лікуватися сечею - ГУР Міноборони

Розвідники оприлюднили чергове перехоплення телефонної розмови російського вояка, який перебуває під Миколаєвом та скаржиться дружині на хвороби, відсутність елементарних ліків та надії повернутися додому. Крім того, він звинувачує вище військове керівництво рф в розв’язанні непотрібної війни та закликає "підійматися" проти влади.

Про це повідомляє ГУР Міністерства оборони України.

Так, за словами російського військового, відсутність антибіотиків та найпримітивніших ліків змушує "лікувати" стрептодермію сечею.

"Кожен сам за себе. Якщо у когось щось є, то він не дасть", - розповів військовий. 

Він додав, що не може сходити й отримати посилку, оскільки набряк ніг не дозволяє взутися.

Своєю чергою дружина повідомляє, що в Росії "жодних новин, всі мовчать".

Окупант, у свою чергу, вважає неконституційною запроваджену мобілізацію та закликає суспільство повставати проти влади.

"Скажи "дякую" нашому головнокомандувачу, який натворив тут "дєлов" і взагалі цю мобілізацію конституційно неправильно. І взагалі вона вводиться, коли на країну нападають, а не коли країна нападає на когось. Сволота така! Як ми його (Путіна - ред.) тут проклинаємо, не можу тобі передати словами – його та його банду всю тупорилу, яка нас кинула сюди, і тепер нам все це розхльобувати, що вони там натворили", - скаржиться загарбник.

Він також наголошує, що необхідно підіймати громадськість проти дій влади.

Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін заявив, що "часткова" мобілізація в Російській Федерації завершиться найближчими тижнями - з 21 вересня вже мобілізували нібито 222 тисячі росіян. 

У центрі уваги