14.10.2022
18:53

Керівник ГУР Міноборони Буданов: у тюрмах РФ тортури дозволені легально

У тюрмах на території Російської Федерації абсолютно легально дозволені тортури.

Про це в ефірі національного телемарафону заявив керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов.

"РФ нещодавно прийняла цілу низку законів, які стосуються поводження з людьми в місцях утримання. І там не тільки мова про полонених, а взагалі про в’язнів. У РФ абсолютно легально дозволені тортури в тюрмах. Тут нема що порівнювати з тим, як ми їх утримуємо", - зазначив Буданов.

За його словами, українські військові звідти виходять у жахливому стані. Практично всі після катувань дуже сильно схудлі.

"Те, що відбувається з нашими, це занадто. І, на противагу, можна подивитись, як ми ставимося до цих особєй, які прийшли нас вбивати", - сказав головний розвідник країни.

Буданов зауважив, що до російських полонених - ставлення згідно з женевськими конвенціями. І нагадав, що за офіційною статистикою 82 відсотки населення РФ підтримує так звану спеціальну воєнну операцію проти України.

Нагадаємо, СБУ виявила нову катівню рашистів поблизу однієї із найбільших святинь Донеччини. Вона була облаштована в пансіонаті відпочинку неподалік від Святогірської Лаври. Під час огляду оперативники та слідчі СБУ виявили предмети, які напряму вказують на ознаки тортур.

 

У центрі уваги