06.10.2022
12:49

Кількість росіян призивного віку, які виїхали з країни, вдівічі перевищує число мобілізованих - Данілов

Кількість громадян РФ, які залишили Росію в останні дні, вдвічі перевищує кількість мобілізованих.

Про це в ефірі національного телемарафону заявив секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов.

"Нам достеменно відома кількість громадян Російської Федерації, які на сьогоднішній день призвані по тотальній мобілізації. Нам так само відомо, що кількість громадян призовного віку, які покинули РФ, вдвічі перевищує кількість мобілізованих", - сказав він.

"Ми розуміємо, де вони знаходяться, розуміємо, в який спосіб на сьогоднішній день вони мають бажання формуватися. Але я хочу зауважити, що останнім часом, після того, як Путін зробив таку велику помилку, перш за все для свого політичного майбутнього і для Росії, кількість бажаючих воювати проти нашої країни зменшується в геометричній прогресії… Ми маємо величезну кількість інформації стосовно відмови військових воювати, навчатися… починаються локальні бунти", - зазначив секретар РНБО.

Данілов також нагадав, що Україна започаткувала державний проєкт "Хочу жить", покликаний допомогти військовим армії РФ безпечно здатися в полон українським Збройним силам.

"Україна – цивілізована країна, де Женевські конвенції працюють щодо всіх громадян, радимо росіянам здаватися в полон на гарячу лінію", - додав він.

Нагадаємо, за даними ГУР Міноборони, Росія розміщує на території Білорусі 20 тисяч мобілізованих, що становить загрозу як для України, так і для суверенітету самої республіки. 

У центрі уваги