28.09.2022
15:09

Держдума РФ 3 жовтня збереться на засідання для розгляду анексії територій України

Спікер Держдуми В'ячеслав Володін скликає парламентарів на позачергове засідання, яке відбудеться 3 жовтня. На ньому планують розглянути так зване "приєднання" окупованих територій України після псевдореферендумів.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Як пояснив сам Володін, таке коригування потрібне, щоб депутати мали час ухвалити так звані "законодавчі рішення" за підсумками псевдореферендумів на окупованому Донбасі.

"Йдеться про перенесення регіонального тижня з 3 жовтня на 10-те, відповідно 3 жовтня, у понеділок, пропонується провести пленарне засідання, початок якого буде о 14:00 для того, щоб до цього провести засідання Ради та інші необхідні відповідно до регламенту засідання Державної думи та комітетів", - заявив Володін.

За його словами, депутатам Держдуми треба "залишитися наступного тижня у Москві" для "ухвалення рішень щодо референдуму на Донбасі, Херсонській та Запорізькій областях".

Нагадаємо, процедура анексії окупованих Росією територій України може тривати 12 днів. Це вдвічі довше, ніж анексія Криму.

Раніше в МЗС заявили, що посилення санкцій проти Росії та збільшення військової допомоги Україні - це те, що має стати відповіддю на пропагандистське дійство Росії під назвою "референдуми" на тимчасово окупованих територіях нашої держави.

У центрі уваги