26.09.2022
18:13

"Спецоперація" завершилась: російські ЗМІ отримали методичку, як треба висвітлювати "часткову" мобілізацію

Державні та провладні ЗМІ в Росії отримали методичку про те, як потрібно висвітлювати "часткову" мобілізацію. Її підготували в адміністрації президента РФ Володимира Путіна.

Про це повідомляє видання "Медуза".

"У документі йдеться про те, що Росія перемагала у війнах "тільки всім світом" - і лише коли її мешканці вважали, що йде "війна народна", - йдеться у матеріалі.

Тому росіянам планують донести головну тезу, що "народ Росії має згуртуватися перед загрозою НАТО". Оскільки за твердженням Кремля, Альянс має намір "розчленувати та пограбувати" Росію.

"Не можна більше залишатися осторонь і звалювати весь тягар відповідальності на контрактників і народні міліції Донбасу, лінія фронту становить понад 1000 кілометрів, російських солдатів і російських людей вбивають з натовської зброї натовські найманці та терористи київського режиму", - саме такими тезами планують переконувати росіян у необхідності проведення мобілізації.

Також у методичках існує інформація, що "Росія воює не з Україною, а з НАТО". Тому доносячи до звичайних росіян такі тези, планується погасити рівень невдоволення мобілізацією.

Раніше прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що російська влада поки що не планує ухвалювали рішення про введення воєнного стану на території країни.

У центрі уваги