26.09.2022
09:32

Мобілізованих росіян кинуть на фронт без мінімальної підготовки - Розвідка Великої Британії

Російьке військове командування чекають організаційні труднощі із забезпеченням всього необхідного для підготовки мобілізованих чоловіків. Ці люди можуть опинитися на передовій після мінімальної підготовки.

Про це повідомляє розвідка Великої Британії.

Так, за даними відомства, на відміну від багатьох армій західного зразка, в РФ першу підготовку новобранці проходять у своїх визначених підрозділах, а не тих чи інших навчальних центрах.

"Зазвичай один з батальйонів у кожній російській бригаді залишався в гарнізоні, коли два інші задіяні, і міг надавати інструкторів для підготовки рекрутів чи поповнення. Проте РФ вже кинула багато таких третіх батальйонів в Україну", - зазначає розвідка. 

При цьому, багато з мобілізованих роками не тримали зброю в руках. 

"Нестача інструкторів та поспіх, з яким Росія почала мобілізацію, дозволяє припускати, що багато з набраних солдатів кинуть на лінію фронту з мінімальною необхідною підготовкою, і вони скоріш за все зазнаватимуть великих втрат", - кажуть британські розвідники.

Раніше Інститут вивчення війни (ISW) розповів, що президент РФ Володимир Путін не доклав жодних зусиль, аби підготувати населення Росії до війни та так званої "часткової" мобілізації.

У центрі уваги