25.09.2022
10:55

Люди з автоматами оглядають місця масового скупчення людей: референдум на Луганщині

Росіяни кажуть, що явка на референдумі становить 45%, проте вони навіть не мають списків населення, яке залишилось на окупованих територіях.

Про ситуацію у Луганській області розповів голова ОВА Сергій Гайдай:

"Якщо у перший день так званого "референдуму" озброєні військові робили лише поквартирний обхід та примушували голосувати у дворах, то вихідними люди з автоматами оглядають місця масового скупчення людей. Зокрема, ринки – перевіряють документи і спрямовують до "виборчої дільниці".

За усім цим, за його словами, на всю Луганщину спостерігають лише п’ять осіб, які отримали акредитацію міжнародних. Зокрема, з Білорусі та Камеруну.

"Місцеві чи дійсно звідкілясь приїхали – не так важливо, але й вони не здогадуються, скільки населення насправді залишилося в регіоні. Ніде не оголошується кількість тих, хто віддав голос, – лише відсоток. В розбитих майже вщент Лисичанську, Сєвєродонецьку, Рубіжному окупанти заявляють про явку від 41 до 46 %, але при цьому не мають списків населення, яке в цих містах залишилося", - каже Гайдай.

 

Нагадаємо, на тимчасово окупованій Херсонщині через порожні дільниці псевдореферендуму загарбники примушують людей «голосувати» по два рази та за всіх членів родини, якщо їх немає вдома.

У центрі уваги