24.09.2022
15:13

На Банковій прокоментували можливість завершення війни до кінця року: реальність більш жорстока

До кінця 2022-го року завершити війну в Україні практично неможливо. Адже ворог має значні ресурси, попри слабку армію.

Про це заявив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк в інтерв'ю виданню Report.

"Ми хотіли б закрити цю тему, і не тільки референдуму, а й загалом питання окупації з боку РФ і повного звільнення наших територій. Але реальність більш жорстока, і це життя. Треба розуміти, що хочу особливо відзначити, що у Росії великі резерви живої сили, і зараз оголошено мобілізацію. Росія не шкодуватиме людей, яких буде "витрачати" на цю війну", - заявив Подоляк.

Він зазначив, що після програшу на харківському напрямку, політична еліта Росії почала розуміти, що вона може пограти й війну, а країни світу переконалися в слабкості російської армії та військово-промислового комплексу ворога.

"У Росії немає на сьогодні талановитих полководців, стратегів і тактичних командирів. Я б сказав, що Росія не була повністю готова до цієї війни", - додав Подоляк.

Радник голови ОП зауважив, що попри усе Росія й надалі має велику кількість ресурсів. Йдеться про живу силу, техніку та боєприпаси.

"На жаль, нам доводиться звільняти наші території ціною життів наших людей, і це не короткостроковий процес. Звичайно, ми хотіли б сказати, що території України будуть звільнені до зими, до Нового року. Я можу тільки сказати: "Дай Бог!", - відзначив Подоляк.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що Росія, оголошуючи мобілізацію та псевдореферендуми на тимчасово окупованих територіях України, хоче війни. Проте вона не зможе зупинити хід історії, в якому вона слабша за міжнародне право.

У центрі уваги