22.09.2022
22:26

Росіянам вдалося частково відновити пересування греблею Каховської ГЕС

Сьогодні, 22 вересні, ракетно-артилерійські підрозділи ЗСУ намагались забезпечити щільний вогневий контроль навколо Каховського мосту і спроб окупантів налагодити переправу військової техніки через Дніпро. 

Про це повідомляє прес-служба Оперативного командування “Південь” у Facebook.

Та якщо ворожий командний пункт у Новій Каховці артилеристам ЗСУ вдалось ліквідувати, то це не завадило окупантам впродовж дня перекидати військову техніку з лівого на правий берег Дніпра і в зворотному напрямку. Про це повідомляють в соціальних мережах та групах місцеві мешканці, які на власні очі бачили рух російської техніки через греблю Каховської ГЕС.

Так, сьогодні неодноразово завдавались ракетні удари силами ЗСУ по цьому важливому стратегічному об’єкту, але вони здебільшого наражались на відповідь сил ППО окупантів. Добре, що це протистояння відбувається над Дніпром, а не в межах міста і уламки ракет падали в річку.

Активність росіян помітили на супутникових знімках. Свіжу супутникову світлину зі шлюзу Каховської ГЕС оприлюднив сьогодні у Твітер Бреді Афрік, аналітик відділу досліджень зовнішньої та оборонної політики Американського інституту підприємництва (AEI). Фото надане проектом Сopernicus і датується 21 вересня 2022 року.

Нагадаємо, біля Нової Каховки ЗСУ потопили баржу з російськими військовими та технікою.

У центрі уваги