21.09.2022
19:12

ЛИШНЯЯ

Вчора, 20 вересня, близько 19:15 в окупованій Новій Каховці пролунав потужний вибух. Російська ракета розірвалась поблизу багатоповерхівки на вулиці Миколи Букіна, 10. Будинок зазнав значних ушкоджень.

Про це інформує Online НК з посиланням на масові повідомлення місцевих мешканців в Телеграм-каналі та інших соціальних мережах.

На місці трагедії працювали рятувальники та карети швидкої медичної допомоги. Про загиблих та поранених поки що не повідомляється. Але, судячи з руйнувань, такі, швидше за все, є.

Характерна велика вирва (ймовірно від зенітно-ракетного комплексу “С-300” або подібна) розташована з південного боку будівлі. Це виключає те, що ракета була випущена Збройними силами України. Адже вона прилетіла із південного напрямку – з боку Криму. Тоді як вільна територія розташована на північ від Нової Каховки.

Місцеві жителі бачили, що окупанти запустили її поблизу села Цукури, яке знаходиться якраз на південь від міста. Ракета пролетіла над Плодовим і вибухнула у Новій Каховці. Аналогічний “приліт”, який спричинив значні руйнування та пошкодив десятки приватних автомобілів, нещодавно відбувся і по гаражному кооперативу “Мотор”.

Були це ціленаправленні дії, чи випадковість сьогодні відповісти неможливо. Адже ракети окупантів не відрізняються великою точністю, часто непередбачувані, збиваються із заданої траекторії, зате несуть багато вибухівки, залишаючи після себе подібні вирви.

Більшість мешканців постраждалого будинку останок ночі провели в підвалі та в помешканнях рідних і друзів. Але були і такі, які повернулися до своїх квартир.

Нагадаємо, росіяни завдали удару по Запоріжжі.

У центрі уваги