20.09.2022
13:50

Збірну Росії з футболу не допустять до участі в Євро-2024 - УАФ

Збірну Росії з футболу через агресію Кремля та вторгення на територію України не будуть допускати до участі у відборі та участі в чемпіонаті Європи 2024 року.

Про це повідомив президент Української асоціації футболу Андрій Павелко в Facebook.

Так, очільник УАФ відреагував на спроби Російського футбольного союзу домогтися дискваліфікації головного тренера збірної України. Функціонери держави-агресора звинуватили Олександра Петракова в "дискримінації росіян".

Павелко назвав скаргу РФС "істерикою", що не вартує ані найменшої уваги. За його словами, УЄФА розглянув запит росіян і оголосив асоціації попередження і незначний штраф. Окрім того, функціонер поділився поганими для РФС новинами.

"Водночас росіянам просто немає до чого готуватися. Як і вимагав, РФ не буде 9 жовтня у німецькому Франкфурті. І щонайменше, до 2024 року їм таки не світять офіційні міжнародні футбольні змагання!" – написав Павелко.

Саме на другу неділю жовтня заплановане жеребкування кваліфікації до Євро-2024. УЄФА розподілить європейські збірні в 10 відбіркових груп. На чемпіонат Європи вийдуть по дві найкращі команди з кожної групи.

Нагадаємо, один із наступних фіналів футбольної Ліги чемпіонів може пройти у Сполучених Штатах Америки. Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) отримав пропозицію від промоутерів США провести фінал на території їхньої країни.

У центрі уваги