18.09.2022
19:13

У Мелітополі загарбники в обмін на персональні дані обіцяють надати батькам дітей "соціальну допомогу"

В окупованому Мелітополі росіяни відмовляються виплачувати обіцяні 10 тисяч "соціальної допомоги" батькам, які погодились відправити дітей до школи. 

Про це повідомляє пресслужба "Центру національного спротиву".

Так, раніше окупанти обіцяли виплатити відповідну "соціальну допомогу" батькам, якщо їх діти навчатимуться в школах за російською програмою.

Після того як деякі з батьків віддали школярів до школи, росіяни відмовились виплачувати їм "матеріальну допомогу". Виявилось, що тепер для цього також необхідно надати пакет документів.

Зазначається, що батьки повинні написати заяву, подати копії своїх паспортів з кодами та свідоцтво про народження дитини, надати довідку про прописку або інший документ, що підтверджує місце проживання.

"Лише після цього росіяни обіцяють виплатити кошти. Це потрібно росіянам, які намагаються усіма методами зібрати персональні дані громадян аби підвищити темпи примусової паспортизації. Тому наступним етапом для отримання соцвиплати - стане наявність російського паспорта", - пише Центр національного спротиву.

Нагадаємо, росіяни у Мелітополі виходять на зв'язок з українськими спецслужбами. Вони ховаються, щоб дочекатись наступу ЗСУ і здатись українським правоохоронцям.

У центрі уваги