18.09.2022
18:32

У Росії в шпиталях відмовляються лікувати "добровольців" із Донбасу - ГУР Міноборони

Лікарі в російських шпиталях відмовляються лікувати так званих "добровольців" з ОРДЛО. Крім того, між бойовиками та російськими солдатами назріває конфлікт.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

Так, за даними розвідки, бойовики з "Л/ДНР" скаржаться на ставлення з боку командування та інших підрозділів окупаційних військ.

Зокрема, один з батальйонів так званого "Союзу добровольців Донбасу" зазнав великих втрат біля Авдіївки, але не зміг отримати медичної допомоги. Поранених доправили до шпиталю в Ростові-на-Дону, але медики відмовилися їх лікувати.

"Адже "Союз добровольців Донбасу" був утворений за програмою добровільної мобілізації БАРС - бойового армійського резерву. В усіх подібних випадках лікарі посилаються на пряму вказівку командування", - йдеться у повідомленні.

Також, за даними ГУР, назріває конфлікт між бойовиками ОРДЛО та Збройними силами Росії. При відступі росіяни кидали "мобілізованих" на позиціях без жодної підтримки і допомоги. Через це втрати в підрозділах подекуди сягали 100% особового складу.

Раніше повідомлялося, що в Донецьку російські загарбники знайшли “нове джерело” поповнення втрат "гарматного м'яса". Зокрема, до місцевих лікарень міста почали прибувати представники російської окупаційної армії та силоміць “виписувати” хворих.

У центрі уваги