17.09.2022
08:45

33 росіяни та 2 танки: росіяни понесли втрати на півдні

На південнобузькому напрямку ситуація  напружена, але контрольована ЗСУ. Ворог час від часу наважується на відчайдушні спроби покращити своє тактичне положення. 

Про це розповіли в ОК "Південь".

"Двічі протягом бойового дня спробував провести штурмові дії за напрямками: Правдине – Степова Долина та Архангельське – Іванівка. В обох випадках силами до взводу, незважаючи на підтримку танку Т-72 та БМП-2 успіху не мав, зазнавши втрат, відступив".

У напрямку Кривого Рогу ворог продовжує атакувати критичну інфраструктуру з метою створення техногенної катастрофи, ускладнення руху наших військ та створення соціального напруження.

Крилатими ракетами повітряного базування Х-22 завдано суттєвих руйнацій гідротехнічним спорудам регіону. Рятувальні та аварійні служби задіяні в максимальному варіанті, працюють над ліквідацією наслідків", - йдеться у повідомленні.

Нашою авіацією нанесено 15 ударів по розташуванню ворога, а ракетно-артилерійськими підрозділами виконано 250 вогневих завдань, в тому числі по районах зосередження живої сили та техніки поблизу Старої Збур’ївки, пункту управління, безпосередньо, в Херсоні, по станції радіоелектронної боротьби в Новій Каховці та по альтернативній понтонній переправі поблизу Садового.

Підтверджені втрати ворога становлять на 33 росіяни. Крім того, ворог втратив 2 танки, 152-мм гаубицю «Мста-Б», 120 мм мобільний міномет, 9 одиниць авто-бронетехніки.

 Корабельне угруповання ворожого флоту з 11 кораблів та катерів. На них зосереджено приблизно 30 ракет.

Нагадаємо, російські окупаційні війська продовжують використовувати навчальні заклади на тимчасово захоплених територіях для розміщення особового складу та військової техніки. 

У центрі уваги