14.09.2022
15:11

ЗСУ встановили вогневий контроль майже над усією територією Херсонщини - Гуменюк

Збройні сили України в ході контрнаступу на півдні встановили вогневий контроль майже над усією територією тимчасово окупованої Херсонської області.

Про це в ефірі національного телемарафону повідомила голова Об'єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.

"Майже над усією територією Херсонської області тримається наш вогневий контроль, ми продовжуємо нашу бойову роботу, але про перемоги говорити поки рано, потрібно закріпитися у звільнених населених пунктах", - заявила Гуменюк.

За її словами, особливості військової операції ЗСУ на півдні пов'язані з ландшафтом регіону, де дуже багато річок, каналів і відкрита Степова місцевість.

"Тому тут немає інформаційної відкритості, оскільки це дуже небезпечно для наших підрозділів і населення через загрозу обстрілів з боку ворога. Дуже багато територій заміновано, ми не можемо оголошувати всі наші успіхи, але ми просуваємося і тіснимо росіян - це дуже їх деморалізує", - розповіла Гуменюк.

Вона додала, що моральний стан окупантів також підірвано успіхами ЗСУ при наступі в Харківській області.

Раніше Наталія Гуменюк повідомила, що на південному напрямку російські загарбники ведуть переговори з українськими військами про здачу зброї.

У центрі уваги