12.09.2022
18:50

"Армія дронів": ЗСУ передали вже 109 безпілотників

Люди зі всього світу передали вже 109 власних безпілотних літальних апаратів на потреби Збройних сил України за програмою "Армія дронів".

Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації.

"Люди дізнаються про Армію дронів і надсилають нам свої "пташки" з різних куточків світу. Вже задронатили 109 власних дронів на потреби Збройних сил України", - йдеться у повідомленні.

У Міністерстві нагадали, що пожертвувати свій безпілотник для ЗСУ просто. Для цього необхідно упакувати "пташку" таким чином, аби вона не пошкодилась у дорозі, бажано в оригінальне пакування, щоб була змога її ідентифікувати.

Потім необхідно принести дрон у будь-яке відділення "Нової пошти" та сказати, що це доставка для ЗСУ на "Армію дронів". Оператори самі оформлять відправлення.

Додамо, що "Армія дронів" – проєкт, започаткований Генеральним штабом ЗСУ та Мінцифри. Це комплексна програма, в межах якої запланована системна закупівля дронів, їх ремонт, а також курси навчання відповідних фахівців. Проєкт стартував 1 липня.

Раніше повідомлялося, що Україна в рамках проєкту "Армія дронів" отримала вже близько 100 великих безпілотників для далеких відстаней, найближчими місяцями очікується ще стільки ж.

 

У центрі уваги