12.09.2022
13:47

Кім: Українські війська подалі відсовують лінію фронту від Миколаєва

На Південнобузькому напрямку ЗСУ знищила дев'ять пускових установок ракет С-300. Тому під час останніх обстрілів Миколаєва ворог використав ракети "Онікс". Про це в ефірі національного телемарафону сказав голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.

"На Південнобузькому напрямку ЗСУ знищила дев'ять пускових установок С-300, позиції яких були відомі нашим військовим. Тому під час останніх обстрілів Миколаєва ворог використовує інші ракети. Зокрема, в ніч на 11 вересня рашисти поцілили по п’ятиповерхівці ракетою "Онікс", - сказав Кім.

За його словами, зменшення використання ракет C-300 для обстрілів Миколаєва свідчить також про те, що ЗСУ відсовують лінію фронту подалі від міста.

Голова ОВА також наголосив, що постійні обстріли міста пов’язані з терором місцевих мешканців та з тим, щоб відзвітувати своєму керівництву, що у них є хоч якісь успіхи.

Нагадаємо, за добу 11 вересня внаслідок обстрілів Миколаївської області отримали поранення п'ятеро мирних жителів, серед них є дитина.

У центрі уваги