09.09.2022
11:55

В ЦРУ назвали провалом вторгнення РФ в Україну

Директор ЦРУ Вільям Бернс після шести місяців повномасштабної війни і початку контрнаступу ЗСУ заявив, що вторгення Росії в Україну можно характерізувати не інакше як провал.

Про це повідомляє The New Yourk Times.

За словами Бернса, Путін помилився щодо мужності та стійкості українського народу та його здатності вести боротьбу з окупантами. Про це також свідчить контрнаступ ЗСУ на півдні та північному сході України.

"Хоча останній розділ війни ще не написаний, важко сприймати результати Путіна у війні як щось інше, крім провалу. Зараз Путін робить ставку на те, що він буде жорсткішим, ніж українці, європейці, американці. Я вважаю, і мої колеги з ЦРУ вважають, що Путін помиляється щодо цієї ставки, так само як він глибоко помилявся у своїх припущеннях у лютому щодо волі України до опору", - підкреслив директор ЦРУ.

Бернс додав, що в результаті агресії виявилася не тількі неспроможність російської армії досягати поставлених цілей, але й буде завдано довгострокової шкоди поколінням росіян.

Як ми писали раніше, українські захисники за минулу добу ліквідували понад 650 окупантів. Загальні втрати ворога з початку повномасштабної збройної агресії склали близько 51 900 осіб.

У центрі уваги