08.09.2022
17:33

Примусові контракти: у росії мобілізованих з "днр" переводять на контрактну службу

У Росії всіма методами стараються втримати кількість живої сили у лавах своєї армії. Мобілізований особовий склад 1 армійського корпусу окупаційної армії, який переважно складається з мешканців "днр" масово переводять на військовий контракт.

Про це розповіли у Головному управлінні розвідки.

"При цьому, самі військові згоди на контракт не давали та дізнаються про зміну статусу постфактум. Їм також не надається інформація про суму майбутньої зарплати та терміни нарахування", - йдеться у повідомленні.

у ГУР кажуть також, що на окупованих землях Херсонської області на передньому краї тримають особовий склад, який нещодавно прибув на війну:

"Ці військові взагалі не володіють поточною інформацією про ситуацію на фронті. Вони не знають про обстріли Антонівського мосту та ГЕС, оскільки телефони відібрали, а командування такої інформацію не повідомляє. Солдатський та сержантський склад, а також офіцери нижчої командної ланки не проінформовані про знищення складів та місць дислокації російських підрозділів за останні 3 тижні".

Командування робить все можливе, щоб інформаційна ізоляція підрозділів зберігалась якомога довше і особовий склад вважав, що "все іде за планом".

Нагадаємо, морпіхи 36-ї бригади показали, як нищать ворога.

У центрі уваги