08.09.2022
08:10

РНБО ввела санкції проти 600 понад росіян

Україна вводить санкції проти 606 представників керівництва Росії. 

Про це розповів президент України Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні:

"Сьогодні ухвалено важливе рішення Радою національної безпеки та оброни України. Застосовано санкції до 606 фізичних осіб, які належать до правлячої верхівки Росії".

 

Цього тижня маємо хороші новини з Харківщини. Певно, всі ви вже бачили повідомлення щодо активності українських оборонців. І, думаю, кожен громадянин відчуває гордість за наших воїнів. Це заслужена гордість, правильне відчуття. Зараз іще не час називати ті чи інші населені пункти, у які повертається український прапор. Але час сказати слова подяки 25-й повітряно-десантній бригаді, 92-й окремій механізованій бригаді та 80-й десантно-штурмовій бригаді за хоробрість і героїзм, проявлені під час виконання бойових завдань. Також дякую сьогодні 406-й окремій артилерійській бригаді за надзвичайно успішні влучання в районах зосередження окупантів на півдні нашої країни та 60-й окремій піхотній бригаді, яка послідовно просуває наші позиції. Кожен успіх наших військових на тому чи іншому напрямку змінює на користь України й загальну ситуацію по всьому фронту. Що складніше окупантам, що більше у них втрат, то ліпшими будуть позиції в наших оборонців на Донбасі, то надійнішою буде оборона Запоріжжя та Миколаєва, міст Дніпропетровської області, то швидше зможемо звільнити Приазовʼя і весь південь.

Posted by Володимир Зеленський on Wednesday, September 7, 2022

Нагадаємо, країни Балтії внесли пропозиції до Європейської комісії щодо восьмого пакету санкцій проти Росії за повномасштабне вторгнення в Україну.

У центрі уваги