06.09.2022
08:55

ЗСУ продовжують наступ на Херсонщині – розвідка Британії

Окупанти втрачають багато безпілотників та програють в тактиці. Останніми днями кількість вильотів ворожих БПЛА на півдні зменшилась майже вдвічі.

Про це повідомляє Міністерство оборони Великобританії в Twitter.

У зведенні йдеться, що 5 вересня повідомлялося про 27 вильотів російських безпілотних літальних апаратів над західним берегом Дніпра в порівнянні із середнім показником 50 на день протягом серпня.

За даними британської розвідки, в останні роки російська доктрина відводила все більшу роль БПЛА, зокрема, для визначення цілей для артилерійських ударів. Безпілотники можуть бути уразливі як до кінетичного впливу, коли їх безпосередньо збивають, так і до радіоелектронних перешкод.

Враховуючи бойові втрати, цілком ймовірно, що Росія щосили намагається підтримувати запаси БПЛА, що посилюється нестачею компонентів в результаті міжнародних санкцій. Обмежена доступність розвідувальних БПЛА, ймовірно, погіршує тактичну ситуаційну обізнаність командирів і все більше ускладнює Російські операції, - повідомляють в Міноборони Британії.

Нагадаємо, на півдні України підтвержені втрати ворога за минулу добу склали 86 рашистів, 4 танки, 12 одиниць авто-бронетехніки, 4 гаубиці 152-го калібру «Мста-Б» та «Мста-С», 3 гармати 152-го калібру «Гіацинт-Б» та «Гіацинт-С», станцію зв'язку та протитанковий ракетний комплекс.

 

У центрі уваги