02.09.2022
13:20

Жінка військовослужбовця ЗСУ передавала окупантам інформацію про його підрозділ

В смт Преображенка Дніпропетровської області  жінка випитувала у свого чоловіка-військового розташування його та сусідніх підрозділів ЗСУ і техніки поблизу Донецької та Запорізької областей. А далі передавала інформацію окупантам. 

Про це інформує Служба безпеки України.

Слідство встановило, що 31-річна жителька Дніпропетровської області розпочала працювати на російські спецслужби у травні цього року. Жінка перебуває у шлюбі з військовослужбовцем ЗСУ і має від нього сина. Чоловік виконує військові обов'язки на східному фронті і регулярно переводив на утримання дитини гроші. 

Контррозвідники уточнюють, що чоловіка використовували наосліп. 

Зловмисниця випитувала інформацію в свого чоловіка про розташування його частини та інших військових підрозділів на лінії фронту. Отримані дані жінка передавала росіянам через месенджери, ворог їх використовував для артилерійських та авіаударів.

"Її контактною особою був військовослужбовець РФ, який пообіцяв їй російське громадянство та високий рівень життя, якби загарбникам вдалося захопити регіон", - інформують в СБУ. 

Контррозвідники затримали жінку після чергової передачі інформації. Їй повідомили про підозру за ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада), а судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Нагадаємо, експоліцейського із Баштанського району судитимуть за державну зраду.

У центрі уваги