01.09.2022
13:37

У дітей перевіряють рюкзаки, а розбиті вікна обтягнули плівкою: 1 вересня у Маріуполі

У тимчасово окупованому Маріуполі росіяни провалили організацію Дня знань. Діти залишились удома, до шкіл прийшли лише учні 1 та 11 класів.

Про це розповів радник мера Маріуполя Петро Андрющенко:

"Перше вересня в Маріуполі провалено. Не сюрприз. Школи не відкрито. Ніяких “перших” чи “останніх” дзвоників. Всі діти по домах. Лише перші та одинадцяті класи змушені прийти на "класний час", аби вислухати “как надо родину любить”.

Він додав, що такий День знань є символом того, що росія приносить лише руйнування та смерть,  колаборанти та окупанти можуть лише обманювати.

"російська мова та культура в школах приносить загрозу “допомоги та визволення” від росії", - додав Андрющенко.

За його словами школу №41 оточили російські військові. На вході всіх перевіряють, проте людей майже немає. Розбиті вікна у школі затягнули плівкою. 

До школи №65 прийшли "гості".

"Депутат держдуми - куратор по Маріуполю Саблін - приперся з пістолетом. А раптом хтось з першачків виявиться з "Правого Сектору" або "Азову", дістане з рюкзака гвінтівку і вб’є? При тому, що на вході в школу всі діти обшукані російськими окупантами", - зазначив Петро Андрющенко.

Нагадаємо, у Мелітополь привезли півтисячі російських вчителів. Вони потрібні окупантам через те, що українські педагоги відмовились працювати з загарбницькою владою.

У центрі уваги