16.08.2022
18:21

На півдні росіяни крадуть залізничні вагони – Подоляк

Російські окупанти у тимчасово захоплених південних регіонах почали красти залізничні вагони.

Про це повідомив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк у Telegram.

Він зазначив, що кремлівські пропагандисти освоюють бюджети, вішаючи в Херсоні борди "Мы здесь навсегда", і приїхали "банально заробити на бюджеті".

За його словами, в той же час російські військові "хочуть встигнути… вкрасти".

"За інформацією з місцевих джерел, окупанти дали ультимативну вказівку залізничникам у тимчасово захоплених південних регіонах перенаправити всі пошкоджені та цілі напіввагони до Нової Каховки та Херсона. Підкреслюю: всі вагони, включно з ледь "живими", - написав Подоляк.

За його словами, там відбувається розбирання вагонів, які надійшли: колісні пари та візки демонтують для спрямування до окупованого Криму, а рами й кузови відправляють на розрізання на брухт – також у напрямку Криму.

"Залізничникам наказано залишити тільки платформи для транспортування техніки й незначний парк для внутрішніх перевезень в ОРДЛО", - розповів радник.

Він зазначив, що "російські військові (бойовики) чудово розуміють свої часові перспективи перебування в Херсоні".

"Ніхто насправді не планує займатися тимчасово окупованою областю чи інтегрувати її економіку в російський простір. Треба встигнути вкрасти якомога більше. Тому наступний крок нам уже добре відомий – масова крадіжка унітазів і викручені лампочки в під‘їздах у Херсоні", - додав Подоляк.

Нагадаємо, у Херсонській області ДРГ окупантів намагалася прорватися в тил українських захисників.

У центрі уваги