11.08.2022
23:03

Неспокійний вечір на Херсонщині: неподалік Нової Каховки знов лунали вибухи

У тимчасово окупаній Херсонській області – неспокійний вечір: мешканці Нової Каховки повідомляють про сильні "хлопки". Звуки доносяться з-поза меж міста.

Гучні вибухи у районі Нової Каховки прогриміли після 21:00 11 серпня, інформує телеграм-канал "Збройні Сили України. Війна з окупантами". Попередньо йдеться про точкові влучання у позиції росіян.

Херсонські пабліки з посиланням на новокаховчан повідомляють, що у місті також лунає сигнал повітряної тривоги, а "хлопки" були дуже потужними.

У мережі оприлюднили аудіозапис, надісланий дописувачами з Нової Каховки.

З'явилося також і відео ймовірного "прильоту". Попередньо, працювала система ППО окупантів, але повідомляють і про влучання. 

Крім того, є повідомлення про вибухи й у сусідній Каховці. Місцеві мешканці пишуть про гул і заграву з боку Каховської ГЕС.

Нагадаємо, вдень повідомлялося про звуки вибухів в обласному центрі. Попередньо, є інформація про точкові "прильоти" у місцях базування ворога у передмісті Херсону.

Сьогодні у Херсонській області також декілька разів оголошували повітряну тривогу – вперше за тривалий час після російського вторгнення та окупації регіону (до цього востаннє сирену вмикали 15 квітня).

Крім того, депутат Херсонської облради Сергій Хлань повідомив, що в окупованій Новій Каховці російські військові розмістили реактивні системи залпового вогню "Град" під прикриттям цивільних об'єктів.

Нагадаємо, через російські обстріли спалахнули 100 гектарів лісу на Херсонщині.

 

У центрі уваги