03.08.2022
08:48

США ввели санкції проти херсонських колаборантів Сальдо, Стремоусова та Єлісєєва

США ввели санкції проти херсонських колаборантів, які погодилися співпрацювати з російськими окупантами.

Про це повідомляють на сайті Держдепу США 2 серпня.

"Департамент також вносить до списку чотирьох фізичних та одну юридичну особу, які незаконно діють на території України у співпраці з Росією. Деякі з цих цілей визначені союзниками та партнерами, що ще більше зближує наші режими", – йдеться у повідомленні.

В інформаційному бюлетені Держдепу зазначено, що ідеться про призначеного окупантами нелегітимного «мера» Маріуполя Донецької області Костянтина Іващенка, призначеного російською окупаційною владою «губернатора» Херсонської області Володимира Сальдо, його «заступника» і колаборанта. у Херсонській області Сергія Єлісєєва. У Держдепі зазначили, що Єлісєєв «прагнув просувати Херсонську область до об'єднання з Росією» і був російським урядовцем і членом російського апарату безпеки.

Крім цього, санкції запроваджено проти незаконно створеного російськими окупантами «комітету порятунку за мир і порядок», який «співпрацює з урядом Росії, щоб підтримати контроль Росії над Херсонською областю та перешкодити спротиву».

Нагадаємо, головний державний санлікар Херсонщини Юрій Ромаскевич став колаборантом - він відкрито заявив про підтримку російських окупантів.

У центрі уваги