16:05
1196
3
15.05.2019

В Николаеве с начала года бродячие собаки покусали 128 человек

В Николаеве за три месяца, в период с января по март, бродячие животные покусали 128 человек.

Об этом говорится в ответе начальницы городского управления здравоохранения Ирины Шамрай на запрос директора КП «Центр защиты животных» Александра Голобродского, опубликованном на его странице в Фейсбук.

В документе сообщается, что всего за три первых месяца 2019 года в Николаеве от укусов животных пострадало 248 человек, из них 120 были укушены домашними животными, и 128 – бродячими.

Фото - Фейсбук Александра Голобродского.

Для сравнения, за весь прошлый год в Николаеве было 508 укушенных, из них 268 человек пострадали от домашних животных и 240 – от бродячих.

Обсуждение

Vasil | 2019-05-15 16:44:18
Собашникам і керівникам міста. Пишуть шо кому в голову стукне. Це давня, ше старо-режимська царська і комуністична проблема чистоти темного і злиденного народу тоталітарної імперії-зла. В Америкі, Європі такого нема. Виход усі бачуть, та не хочуть нічого робить. Демонстрації та виступи не можуть розв'язати цю проблему. Всі собашники і не-собашники добре знають, шо всі бродячі собаки - викинуті собашниками, коли набридають, перетворюють квартиру в душогубку, старішають, линяють, смердять, хворіють. Колишні собашники не ходять на демонстрації. Виховувати мабуть якось треба собашників, бо поки будуть собашники, будуть викинуті бродячі хворі скажені собаки без намордників, які будуть загризати людей. Люди повинні знайти вихід. Доки будуть собашники, доти будуть викинути ними хворі, заразні, смердючі, бродячі собаки.
Vasil | 2019-05-15 16:45:42
Вихід простий, або хай захисники бродячих собак виловлять всіх і заберуть собі, або хай люди всіх будинків роблять з ними, шо хочуть при бездіяльності міськради. Але анти-санітарії і "собачих" смертей більше терпіти не можна. Собашники мабуть найближчі духовно до собак. І взагалі треба перевірити їхню політичну орієнтацію. Ці дикі собашники скрізь нападають на сусідів, на нормальних людей і готові побити, покусати, пошматувати всіх, як скажені собаки. А як жити людям, коли постійний гавкіт не дає ні спати, ні читати, ні дивитися телевізор, ні поговорити, ні робити уроки, та ше й загризають на вулиці і дітей і дорослих. Хто це може витерпіти і скільки це можна терпіти? Ці дикі собашники лазять по вулицях, по парках, по магазинах, у транспорті із неперевіреними скаженими собаками без намордників, які кусають, загризають дітей, дорослих нема кінця цим собашникам. Або заборонити виходити на вулицю собашників без намордників усіх собак і установити великі штрафи.
Vasil | 2019-05-15 16:46:27
На собак незареєстрованих установити великі податки і вивести цю "шкідливу звичку" з усіх міст. Відсталих собашників у світі - мізер-мізер, у великих містах їх не більше сотні, але вони псують життя міліонам, як чорти. Треба робити їм якесь анти-собаче щеплення або кодувати їх, хоч на рік, бо скоро від них життя не буде. А ше, треба робити якесь анти-собаче щеплення або кодувати всі міськ-ради, міськ-виконкоми великих міст і облдерж- адміністрації, бо і там мабуть є собашники, бо вони нічого не хочуть робить, суки. Всі можуть отримати на ел. пошту сотні документальних випадків із ІНТЕРНЕТ (собачу загризачу статистику), як викинуті собашниками бродячі собаки загризли або покусали людей ([email protected]).
Please enter the letters as they are shown in the image above.
Letters are not case-sensitive.