Поддержать проект 
10:40
1167
0
27.12.2018

Тимошенко лідирує в більшості областей, на Миколаївщині ділить позиції із Зеленським —опитування щодо виборів президента

Лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко лідирує в президентському рейтингу в майже всіх областях України, а лідерські позиції на Миколаївщині ділить з шоуменом Володимиром Зеленським. Такі результати опитування серед українців у період з 16 листопада до 10 грудня.

Три області, у яких Тимошенко не лідирує за президентським рейтингом, — це Луганська, Донецька та Харківська.

Першу позицію в цих областях посідає екс-регіонал, член партії «Опозиційний блок» Юрій Бойко. Новостворена політична ініціатива «Опозиційна платформа — За життя» вже висунула Бойка в президенти.

На Львівщині лідерські позиції Тимошенко розділяє з чинним президентом Петром Порошенком (який ще офіційно не заявляв про участь у виборах) та лідером партії «Громадянська позиція», уже заявленим кандидатом Анатолієм Гриценком.

В Івано-Франківській області лідерка «Батьківщини» перемагає разом з кандидатом від партії «УКРОП», власником курорту «Буковель» Олександром Шевченком.

Загалом рейтинг кандидатів відповідно до опитуванння «Рейтингу» виглядає так:

  • лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко — 20,8%;
  • шоумен Володимир Зеленський — 13,4%;
  • чинний президент Петро Порошенко — 11,1%;
  • лідер партії «Опозиційний блок» Юрій Бойко — 9,6%;
  • голова партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко — 7,8%;
  • лідер Радикальної партії Олег Ляшко — 6,6%;
  • співак Святослав Вакарчук — 4,6%;
  • голова політради партії «За життя» Євген Мураєв — 4,5%;
  • кандидат від партії «УКРОП» Олександр Шевченко — 4,2%.

Рейтинг усіх інших кандидатів — менше 3%.

Станом на 11 грудня лідерка об’єднання «Батьківщина» Юлія Тимошенко продовжувала очолювати рейтинг опитування щодо майбутніх виборів президента. Другим та третім у рейтингу залишалися шоумен Володимир Зеленський та чинний президент Петро Порошенко — розрив між ними складав 3%.

Источник

Нагадаємо, станом на 13 листопада президентський рейтинг виборів 2019 року очолювала лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, а розрив між чинним президентом Петром Порошенком та шоуменом Володимиром Зеленським був 1%.

Обсуждение

Please enter the letters as they are shown in the image above.
Letters are not case-sensitive.