В Херсоне и области сегодня планируются плановые отключения света. СПИСОК АДРЕСОВ
На Херсонщине продолжаются плановые отключения света. Список улиц и населенных пунктов Херсонщины, в которых сегодня определенный промежуток времени не будет электроэнергии.
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ | Саги [яч. 12]: Піщана, Малахітова, Лісна, Кринична, Козацький Шлях, Вишневий, Виноградний, Аметистова, Шляхова, Соняшна, Соснова | присоединения | 08.00-17.00 |
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ | Берислав [КТП – 49 Берислав]: Центральна д.431, 433, 435 – 437, 439, 441 – , 443 – 445, 447, 449, 451, Херсонська д.152, 154, 156, 158, 160 – 170, Котляревського д.39 – 42 | ТО | 09.00-15.30 |
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ | Львово [1063]: Кустарна, Нова, Набережна д.1 – 4, 6 – 65, 68 – 75, 78 – 88, 96, 102, Одеська, Вишневий д.10, Молодіжна, Слобідська, Панова, Мисливська, Перемоги, Південна , Північна, Придніпровська, Херсонська д.1 – 26, Садова, Миру д.1 – 19, Східна, Продольна, Шосейна, Магістральна, Червонобургунська, Степова, Жовтнева, Робоча, Соборна , Лікарняна, Карачинівська , 1 – го Травня, 8 Березня | ТО | 09.00-15.30 |
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ | ЧервонийМаяк [ТП – 420 Л – 1 Берислав]: Набережна д.43 – 85, Нафтова д.1 – 3, 5 – 6, 8, 10, 14 – 16, 20 – 21, Куца балка д.2 – 23 | ТО | 09.00-15.30 |
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ | Шляхове [КТП – 351 Берислав]: Дитячий , Гагаріна д.2, 6, 8, 10 – 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28 – 30, Пушкіна д.24, 26, 28, 30, Бериславська д.2, 4 – 6, 8, 20, 22, 24 – 28, 30, 32, 34 – 51, Східна д.1 – 3, Центральна д.27 – 43 | ТО | 09.00-15.30 |
Іванівський РЕЗ і ЕМ | Федорівка [ТП – 197 Л – 1]: Кірова, Маяковського | ТО | 08.00-15.00 |
Іванівський РЕЗ і ЕМ | Братське [ТП – 244 Л – 1 Н.Сірогози]: Дружби | ТО | 09.00-15.00 |
Високопільський РЕЗ і ЕМ | Блакитне [1511]: Залізнична | технічне обслуговування | 08.30-15.30 |
Високопільський РЕЗ і ЕМ | Високопілля [ТП – 90 Л – 2]: Суворова д.48 – 48а, 50, 52, 58, 60, 65 – 103 | технічне обслуговування | 08.30-15.30 |
Високопільський РЕЗ і ЕМ | Новопетрівка [1511]: Калініна, Попова, Тихонова | технічне обслуговування | 08.30-15.30 |
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ | Нова Каховка [ЗТП – 182 2Т]: Дніпровський д.263 – 265А, 275 – 275А, Запорожців д.134 | ТО | 09.00-15.30 |
Каховський РЕЗ і ЕМ | не [ТП – 523 Л – 1 | Плановые работы | |
Каховський РЕЗ і ЕМ | Л – 2]: Радянська д.1 – 50, 51Б – 66, 70 – 75, 92 – 96, 98, 100 – 102, Стара д.1 – 7, 13 – 57 | ТО | 09.00-15.30 |
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ | Кожумяки [391]: Гагаріна, Шевченко, Суворова, 60 років Жовтня | технічне обслуговування | 07.30-15.30 |
Каховський РЕЗ і ЕМ | Зелена Рубанівка [ТП – 225 Л – 1]: Челюскінців, Осипенко, МарксаК | ТО | 09.00-15.30 |
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ | с.Чистопілля [391]: Суворова | технічне обслуговування | 07.30-15.30 |
Каховський РЕЗ і ЕМ | Каховка [ЗТП – 479 ]: Шмідта, ФаїниГаєнкод.14 – 18, Мелітопольська д.188, 190, 194, Пушкіна д.71, 87 – 91, Кооперативний, Кооперативна д.1 – 7 | ТО | 07.30-15.30 |
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ | Ушкалка [ТП – 201 Л – 2 Рогачик]: Кірова | технічне обслуговування | 07.30-15.30 |
Каховський РЕЗ і ЕМ | а [ТП – 34 Л – 1 | Плановые работы | |
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ | Чистопілля [391]: Гоголя, Чапаєва, Суворова, Леніна, Молодіжна | технічне обслуговування | 07.30-15.30 |
Каховський РЕЗ і ЕМ | Плановые работы | ||
Каховський РЕЗ і ЕМ | Плановые работы | ||
Каховський РЕЗ і ЕМ | Л – 4]: СковородиГд.1 – 40, 44 – 44А, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58 – 60, Велика Куликовська д.1 – 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28 – 43, Кобзарськад.2 – 2А, 5 – 40, 42, 44, 46, 48 – 48А, 50 – 50А, ГрушевськогоМд.1 – 1А, 3 – 3А, 5, 7 – 9, 11, 13, 15, 17, 19, Шевченка д.2А – 9, П.Орлика д.5, Слобідськад.2Д), Пушкіна д.46, 48, 50А, 52, 54, 56, 58 | 08.30-15.30 | |
Скадовський РЕЗ і ЕМ | Лиманське [ТП – 666 Л – 1]: Суворова д.2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20 – 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36 – 38, 40 – 44, 46, 48, 52 | технічне обслуговування ВЛ | 07.30-15.30 |
Скадовський РЕЗ і ЕМ | Лиманське [ТП – 666 Л – 2]: Суворова д.1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 – 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33 – 35, 39, 45, 47, 49 – 51, 53 – 57 | технічне обслуговування ВЛ | 07.30-15.30 |
Скадовський РЕЗ і ЕМ | Михайлівка [ТП – 586 Л – 1]: Урожайна д.77 – 111, Шульги д.108 | технічне обслуговування ВЛ | 07.30-15.30 |
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ | Сиваське [ТП – 407 Л – 1]: Садова | ТО | 08.30-15.00 |
Скадовський РЕЗ і ЕМ | Петрівка [ТП – 126 Л – 1]: 70 років Жовтня д.1 – 12, Петровського д.1 – 13, Степна д.1 – 18, Мира д.1 – 9, 11 – 13, 15, 17, 19, 21 | технічне обслуговування ВЛ | 07.30-15.30 |
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ | Чкалово [ТП – 314 Л – 1]: Центральна | КР | 09.00-15.00 |
Скадовський РЕЗ і ЕМ | Приморське [КТП – 95]: Торгівельний провулок, Шкільна, Комсомольська д.16А, 21 – 63, Нова, Піонерська д.38, 40, 47 – 49, 51 – 52, 53 – 65, Поштова д.1 – 5, 7, 9, .., Соборна *Леніна* д.58 – 62, 66, Східна д.31, 33, 35 – 35А, 37, 41, 43 – .39., Гагаріна д.1 – 12, 14, 16, 18, 20 | технічне обслуговування замена РВО-10 | 07.30-15.30 |
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ | Ясна Поляна [535]: Польового пров, Хмельницького Богдана, Пушкіна, Садова | ТО | 09.00-15.30 |
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ | Н.Маячка [ТП – 113 Л – 1, Л – 2] Січня9, Мар’ївський, Білоцерковський | кр | 07.30-15.30: |
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ | Солонці [ТП – 70 Л – 1, Л – 2, Л – 3]: Лісна, Степова, Інтернаціональна, Озерний, Озерна, Луговий | ТО | 08.00-15.30 |
Херсонське МВЕ | Антонівка [ТП – 204 Л – 1]: Зелена д.18, 22 – 22А, Високосний д.1 – 3, 7 – 10, 12, Високосна д.21А, Тарний д.1 – 6, Нахімова д.34 – 36, 52 | ТО | 08.00-15.30 |
Генічеський РЕЗ і ЕМ | Генічеськ [ТП – 034 Л – 1 та Л – 3]: Лермонтова, Космонавтів, Лазурна, Колективна | ТО | 08.30-15.30 |
Херсонське МВЕ | Зеленівка [ТП – 785 Л – 2]: Гагаріна д.2, Каштанова д.6, 22 – 25, 29 – 32, 50, Вишнева д.3, 15, Лермонтова д.5 – 6, 19 – 20, Овочева д.1, 17, 20, Абрикосова д.39, 43 – 45, 51, Дніпровська д.4, 8, 11 – 15Б, Парникова д.1 – 21, СковородиГ*Свердлова* д.4 – 8, 16, Зелена | ТО | 08.00-16.30 |
Херсонське МВЕ | Херсон [ЗТП – 322 2Т]: Чекістів *Петра Калнишевського*, Порт – Елеватор д.3, 4 – 6, 8 | РМ | 08.00-16.30 |
Херсонське МВЕ | Херсон [ЗТП – 654 2Т]: Кольцова д.51 | ТО | 08.00-16.30 |
Херсонське МВЕ | Херсон [ТП – 405 Л – 4]: Ракетна д.2А, 4, 10, 12, 21, Фонвізіна д.51 – 61, 63 – 67, 69, Огарьова д.427 – 62, Лісова*Лісна* д.15, 23, 25, 27, 39, 43 – 43Б, Космічна д.2А – 3, 9, 1342, 15, 1749, Польова7, Польова8 д.3 – 9, 11 – 13А, 21, 25А – 27 | РМ | 08.00-15.30 |
Херсонське МВЕ | Херсон [ТП – 411 2Т Л – 14]: Антипенка д.155 – 155А, 157, 159, 161 – 162, 164 – 167, 169 – 192, Вишнева*Блюхера * д.135 – 201, Миколи Гринька*Бегми* д.72155 | РМ | 08.00-16.30 |
Чаплинський РЕЗ і ЕМ | Нововолодимирівка [КТП – 441]: Гирського | К.Р. | 08.00-15.00 |
Чаплинський РЕЗ і ЕМ | Павлівка [ЗТП – 440] [КТП – 441] Шкільна , Запорізька, Жовтнева, Гирського, Каштанова *Радянська*, Миру *Леніна*, Присивашська | Т.О.,К.Р. | 08.00-15.00: |
Чаплинський РЕЗ і ЕМ | Чаплинка [КТП – 38]: Грушевського*Леніна* , Декабристів | Т.О. | 07.30-15.00 |
Чаплинський РЕЗ і ЕМ | Т.О. | 09.00-15.00 | |
Високопільський РЕЗ і ЕМ | Любимівка [КТП – 94 Воронцовка]: Ленiна д.59, 61, 63, 65 – 67, 76 – 78, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, Центральна д.39, 41, 43, 48, 50, 52, 54, 56 | технічне обслуговування | 08.30-15.30 |
Херсонське МВЕ | Білозерка [ТП – 24 Л – 1 Білозерка]: Соняшна д.4 – 8, 12, Калинова*Калініна*, УкраїнкиЛ д.2 – 22, 4 | КР | 07.30-15.30 |
Високопільський РЕЗ і ЕМ | Миролюбiвка [КТП – 3 Воронцовка]: Загородівська д.27, 29, 31, 33 – 130 | технічне обслуговування | 08.30-15.30 |
Херсонське МВЕ | Білозерка [ТП – 24 Л – 2 Білозерка]: УкраїнкиЛ д.6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 53 | КР | 07.30-15.30 |
Високопільський РЕЗ і ЕМ | Хрещенiвка [КТП – 77 Воронцовка]: Молодiжна, 60 рокiв Жовтня д.2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 40 рокiв Жовтня, Осипенка д.1 – 32 | технічне обслуговування | 08.30-15.30 |
Херсонське МВЕ | Білозерка [ТП – 24 Л – 3 Білозерка]: Приозерна, Медвєдєва*Георгія Скадовського*, БондарчукаС, Соняшна д.2А, 10 | КР | 07.30-15.30 |
Херсонське МВЕ | Музиківка [ТП – 851 Л – 2 Білозерка]: Стадіонна д.8, Мира д.17, Київська д.5, Березня8 д.1А, 40років Перемоги д.1 – 11, 14 – 19, 22а – 54, 55 – 64 | ТО | 07.30-16.30 |
Херсонське МВЕ | Чорнобаївка [542]: Степовий, Галицька д.1 – 2, 7 – 12, 14, 18, 22 – 22А, 24 – 28, 30 – 46, Врожайна, Ярова д.5, 9, Виноградна, Визволення д.5 – 8, 41, 43 – 70, Якірний д.2 – 15, Білі Акації д.12 – 12А, 14 – 15, 17 – 19А, 21, Дружби д.1 – 18, 24, 28 – 30, 34, Закопна, Зелена роща, Ковальський, Консервна д.1, 10, Механічна д.20, 22, 24, 26, 28, Шкільний, Мостова, Набережна, Чорнобаївська д.123, 125 – 127, 129 – 131, 133, 135, 164 – 172, Партизанська, Партизанський, Червонопрапорна*Троїцька* д.20 – 20А, 22 – 24, 26 – 29, 31А, 33, 40 – 57А, Херсонська д.51, 53, 54А, 56 – 91, Піонерський д.1 – 17, 79, Урожайна д.52, 54 – 59, 66 – 66А, 68, 70 – 81, Покровська*Комсомольська* д.40, 42 – 122, Робоча д.3А, 40, Українська*Радянська* д.41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, Світлий, Таврійська*Червонофлотська* д.1 – 5, 7 – 9А, 55 – 57, 59 – 64, 66 – 67, 70 – 71, 73, 75 – 80, 83 – 87А, 90, 92 – 95, 103 – 105, 107 – 125, Січня9 д.1 – 8, 9А, 10А, 14, Таврійська д.2, Спартаківський, Стадіонна д.70 – 72, 75, 77, 79 – 82, 84 – 88, 90 – 94, 97, 107 – 109, 129 | ТО | 07.30-15.30 |
Херсонське МВЕ | Чорнобаївка [КТП – 815 Білозерка]: Механічна д.20, 22, 24, 26, 28, Урожайна д.52, 54 – 59, 66 – 66А, 68, 70 – 81, Партизанський, Закопна, Галицька д.1 – 2, 7 – 12, 14, 18, Врожайна, Дружби д.1 – 18, 24, 28 – 30, 34, Партизанська, Херсонська д.51, 53, 56, 58, 60, 62, 64, 74, 84, 86 | ТО | 07.30-15.30 |
Херсонське МВЕ | Чорнобаївка [ТП – 917 Л – 3 Білозерка]: Херсонська д.16, 18, 20 – 20Б, 22, 24 – 24 – Б, 26, 28, 30, 32 – 34, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 54Б – 54В, Першотравнева д.27, 29, 39А | ТО | 07.30-15.30 |
Каховський РЕЗ і ЕМ | Антонівка [ТП – 214 Л – 1 Горностаевка]: Будівельна д.38, Світанок д.44 – 46, 50, 54 – 73 | ТО | 08.30-15.30 |
Каховський РЕЗ і ЕМ | Горностаївка [ЗТП – 44 Горностаевка]: Партизанська д.64, 66 – 68, 70, 72, 74, 78 – 80, 82, 84 – 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, Покровська д.146 – 148 | ТО | 08.30-15.30 |
Каховський РЕЗ і ЕМ | Каїри [ТП – 311 Л – 1 Горностаевка]: Лікарняна д.45 – 52 | ТО | 08.30-15.30 |
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ | Велика Лепетиха [322]: Лазо д.0, 2А – 19, 21, 27, Котовського, Маяковського пров, Кірова д.121А, 123А – 123Б, 125 – 182, Молодіжна, Петровського, Маяковського д.1 – 37А, 39А, 41 | то | 07.30-16.30 |
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ | Князе – Григорівка [322]: Набережна, Шевченко, УкраїнкиЛ*Радянська*, Таврійська*Фрунзе*, Степова, Соборна*Червонопрапорна*, Садова, Приморська, Нова, Козацька*ПарижськоїКомуни*, Зелена*Котовського*, Дніпровський, Гагаріна, Адамяна д.0 – 26, 30 – 46 | то | 07.30-16.30 |
Високопільський РЕЗ і ЕМ | Красносільське [КТП – 100 Олександрівка]: Слобітська, Садова | технічне обслуговування | 08.30-15.30 |
Джерело: видання "Набережная"
Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою