16:21
1349
0
09.12.2013

Сосредоточение спецподразделений в центре Киева это игра мускулов власти перед круглым столом - эксперт

Поява великої кількості силовиків у центрі Києва є "грою м'язів" перед початком переговорів.

Про це в коментарі сказав політолог Володимир Цибулько.

"Вчорашній майдан був моральним козирем на переговорах парламентської опозиції. Влада хоче отримати свій. Є спроба зробити це через правоохоронців. Такі дії деморалізують не тільки владу, а й силовиків. Із кожним подібним кроком переговорні можливості зменшуються", - зазначив він.

За словами експерта, міліціонери та "беркутівці" виконують накази і не переходять на сторону мітингувальників, бо державні інститути поки більш-менш нормально працюють.

Цибулько впевнений, що розгін євромайдана — це повна міжнародна блокада Януковича. "Силові дії означатимуть, що оточення президента хоче його позбутися. Зараз ми чекаємо на резолюцію Європарламенту. При такій міжнародній увазі до майдану застосування сили перекладає всю відповідальність персонально на Януковича", - зауважив політолог.

Він вважає, що люди не злякаються силового штурму. "По-перше, люди не бояться. По-друге, стан економіки в країні такий, що іншого виходу немає. Якби вона була кращою, можна було б займатися бізнесом. А зараз робити нічого. Залишається тільки майдан. Це ще триватиме приблизно два тижні. Якщо не мирно — то протягом трьох діб все закінчиться. Але тоді будуть жорсткі рішення", - додав експерт.

 Gazeta.ua
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/_yanukovicha-poperedzhayut-pro-povnu-mizhnarodnu-blokadu/530796">Gazeta.ua</a>

Обсуждение

Please enter the letters as they are shown in the image above.
Letters are not case-sensitive.